Seomir Expert - کارشناس سئو کار

اندک جستجویی در گوگل لازم است تا با لیست درازی از افراد مدعی کارشناس سئو یا سئو کار بودن مواجه شوید. در تعریف کلی این اصطلاح ها برای شخص یا اشخاصی استفاده میشوند که مسلط به علم روز بهینه سازی سئو سایت میباشد و میتواند محتوا و ساختار یک سایت را بنحوی بهینه سازی و اپتیمایز کند که توسط موتورهای جستجوگر بدرستی و سرعت ایندکس شده و در نتیجه سایت به صفحه اول نتایج گوگل یا سایر موتورهای جستجو برسد .

سئو کار و کارشناس سئو

این تعریف و شمای کلی از کلمه سئوکار یا کارشناس سئو بود ولی در دل این معنی دنیایی از معانی بسیار پیچیده وجود دارد که میتوان گفت که تعریف فوق حتی یک درصد از حق مطلب را در مورد یک کارشناس سئوکار بیان نمیکند

کارشناس سئو

یک کارشناس سئو در اصطلاح عام به فردی اطلاق میشود که با مبانی و اصولبهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بخوبی آشناست و روی یک سایت یا چندین سایت کار میکند تا جایگاه آنها را در نتایج موتورهای جستجو در کلمه یا کلمات هدف ارتقاء دهد .

 

همانگونه که از تعریف عام میتوانید متوجه شوید عملا هر کسی که حتی یک سایت یا وبلاگ را در یک کلمه خیلی ساده و بدون رقابت بالا بیاورد میتواند خود را کارشناس سئو سایت بنامد و طبیعتا با اصول و مبانی تئوری هم بخوبی آشنا میتواند باشد و در مصاحبه های استخدامی و… براحتی میتواند خود را فردی حرفه ای و مسلط نشان دهد .

کارشناسان سئو از منظر مقایسه ای

مقایسه کردن دو چیز و آیتم زمان صحیح است که همه شرایط متناسب و مشابه هم باشند .

کارشناس سئو

مقایسه کردن نتیجه کار یک کارشناس سئو با نتیجه کار یک سئو کار وکارشناس سئو سایت دیگر در خیلی از موارد صحیح نیست

کارشناس تحلیل سئو و بهینه سازی سایت

بصورت کلی وقتی صحبت از یک کارشناس و متخصص سئو به میان میاید اینگونه در ذهن تلاقی میشود که تنها کار یک سئو کار و کارشناس سئوافزایش رنکینگ سایت در موتورهای جستجو میباشد . اصل کار و هدف یک سئوکار متخصص و  کارشناس سئو سایت همین است ولی برای رسیدن به این هدف بخصوص در کلیدواژه های سخت نیاز به ابزارهای ویژه ای است . حضور موثر در شبکه های اجتماعی , بک لینک گیری از سایت های همکار , ساخت وبلاگ , تولید محتوا و … که همگی اینها در نهایت منجر به افزایش بازدید سایت و افزایش فروش و مشتری میشوند .

سئو کار

سئو کار

وقتی از سال 2014 تا ابتدای 2018 را در ذهن مرور میکنم براحتی میتوانم رشد قارچ گونه سئو کار و شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو را را ببینم . در علمی که بدین شکل متغییره و تقریبا هر سال تغییرات عمده ای در شاخص های آن ایجاد میشود و دانشگاهی هم ندارد اینگونه ازدیاد افراد مدعی فقط و تنها فقط گویای یک مساله است . که هر جا گردش مالی خوبی باشه ایرانیها با علم و بی علم هجوم میبرند و البته در این میان از اصلی ترین تخصص ایرانیها هم ( دلالی ) استفاده های شایسته و خوبی میشود .

سئو کار بودن چند نوع است؟

وقتی در ایران زندگی میکنیم طبیعتا باید به واژه های عجیب هم عادت کنیم . چند نوع سئو کار داریم هم از این دست مباحث میباشد . چون گروهی هستند که نام سئو کار دارند و عملا فقط تئوریک بلندند و زبان باز که براحتی پروژه های چند ده ملیونی میگیرند و گروهی هم هستند که سئوکارند و بخاطر قبضه شدن بازار از سوی سئوکاران تئوریک مجبور میشوند وجود دلال را بین خود و مشتری نهایی بپذیرند و کار را انجام بدهند . البته در این میان تعدادی هم سئو کار واقعی هستند که خود بصورت مستقیم از مشتری کار میگیرند.

سئو کار تئوریک

برای گرفتن پروژه و مجاب کردن مشتری 3 اصل بنیادی وجود دارد که البته داشتن تخصص واقعی و علم سئو در میان این 3 اصل وجود ندارد بلکه فقط کافیست اصول تئوریک سئو و بهینه سازی سایت را بخوبی بلد باشند , دفتر شیک در بالا شهر و البته زبان باز هم باشند تا براحتی بتوانند پروژه ها را بگیرند . این قبیل سئو کار ها را سئو کار تئوریک یا دلال میتوان نام نهاد.

سئو کاران تنها

سئو کاران تنها افرادی هستند که بصورت شخصی کار میکنند . تخصص کافی را 90 درصدشان دارند و عموما در منازل خود پروژه های مشتریانشان را پیش میبرند.

سئو کار های اختصاصی برای شرکت های خاص

شرکت های خاصی که نیاز به سئو و بالا بودن در گوگل را بخوبی درک کرده اند و حجم پروژه هایشان به گونه ای است که استخدام سئو کار را توجیه پذیر میکند بجای برون سپاری خدمات بهینه سازی وب سایت اقدام به جذب نیروی متخصص بصورت کارمند ثابت میکنند که از آنها به سئو کاران اختصاصی برای شرکت های خاص نام میبریم.

شرکت ها در هنگام استخدام سئو کار لازم است دقت داشته باشند که حتی المکان نیرویی از نزدیکترین افراد خود را هم به عنوان دستیار به او تحمیل کنند تا در صورتی که در آینده قطع همکاری شد مشکلی پیش نیاید.

 

کارشناس سئو و سئو کار MIR AMIR

آشنایی با mir amir تحلیلگر و محقق گوگل – کارشناس سئو

MIR AMIR نام اختصاری و تخلص اینحقیر در دنیای وب میباشد . من امیر عظیمی هستم هرگز دوست ندارم خودم را یک سئو کار یا کارشناس سئو بنامم و تمام تلاشم یادگیری روزانه و مستمر است تا از علم روز بدور نیافتم .من از سال 1387 تا کنون حدود 7 سال است که بصورت تخصصی بر روی رفتارهای موتور جستجوی گوگل و معیارها و ابزارهای تعیین رنک و رتبه سایت توسط گوگل تحقیق میکنم . تحصیل کرده رشته مهندسی کامپیوتر نیستم و در رشته مهندسی مکانیک تحصیل داشته ام و در سال 1385 از دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران فارغ التحصیل شده ام . اینکه چگونه شد به سمت مبحث بهینه سازی و سئو کشیده شده و اکنون در خدمت شما هستم داستان مفسلی دارد.

MIR AMIR از کجا شروع کرد؟

به اختصار عرض میکنم که در سال 1387 وقتی یک وبلاگ ساخته بودم و در گوگل دنبال وبلاگم میگشتم مشاهده کردم که فقط صرف فعالیت و نوشتن مطالب زیاد نمیتواند باعث رسیدن وبلاگم به صفحه اول گوگل شود. از آنجا علاقه مند شدم و چون با الگوریتم آنموقع گوگل رسیدن به صفحه اول کار راحتری بود موفق شدم اولین وبلاگم را در چند کلید واژه به صفحه اول برسانم و همان شد انگیزه من چون از این کار لذت زیادی میبردم . آنموقع در شرکت سازه گستر سایپا و به عنوان کارشناس کنترل کیفی قطعات خود مشغول به کار بودم . بعد از دوسال من دیگر کارمند جایی نبودم و نزدیک به 50 وبلاگ داشتم که بصورت تجاری و عمدتا برای کلیدواژه های دکوراسیون و مبلمان بودند را داشتم . از این طریق کار میگرفتم و به شرکت های خدمات دکوراسیون اداری میدادم .

مدیر سایت SEO MIR

الان اواخر 2017 حدود 4 سال است که شرکت تخصصی در خصوص خدمات سئو ایجاد کرده ام و مشغول ادامه آموزش و ارائه خدمت به سایت ها و شرکت های مختلف هستم . در حال حاضر خودم بیش از 500 سایت و وبلاگ با پیج رنک 0و 1 و 2 و 3 دارم که عمدتا به عنوان بک لینک از آنها سود میگیرم و جزئی از ابزار کارم میباشند . همچنین بصورت مستقیم سایت 60 شرکت مختلف را هم خدمات دهی میکنم . لازم به ذکر است من 36 سال دارم و متولد سال 1360 میباشم

تعرفه های برون سپاری پروژه های بهینه سازی به شرکت های کارشناس سئو کار

شرکت سئو کار

اگر شما هم نیازمند استخدام کارشناس یا برون سپاری خدمات سئو سایتتان هستید چند نکته ویژه در خصوص تعرفه های سئو , نحوه محاسبه قیمت و هزینه انجام یک پروژه بهینه سازی سایت , نحوه سنجش میزان موفقیت و مفید بودن فعالیت های کارشناس سئو  و البته مهمترین مساله که نحوه تشخیص سطح توانایی و صداقت سئو کار در ابتدای پروژه است تا بتوانید از اتلاف زمان و هزینه از بابت استخدام افراد یا رجوع به شرکت های ضعیف اجتناب کنید.

تعرفه های بهینه سازی سایت شرکت های سئوکار

MIR AMIR را اگر یک سئو کار قبول دارید یک توصیه ویژه برایتان دارد که به عنوان نکته آخر توصیه میشود در هنگام ارتباط با سئو کاران و کارشناسان سئو مد نظر قرار دهید.

مهمترین اتفاقی که افتادن در دام سئو کار های تقلبی , تئوری باف و زبان باز می افتد و اصلی ترین زیانی که میبینید قطعا زمان است . پس حقیقتا لازم و ضروری است دقت بیشتری در ارتباط برقرار کردن با برخی افراد و شرکت ها داشته باشد . از دست دادن زمان بیشتر باعث خواهد شد هزینه های بسیار بیشتری در آینده به شما تحمیل شود که شاید قابل جبران هم نباشد

وقتی یک فرد به خود را به عناوینی چون پدر سئو ایران – کارشناس سئو سایت , سئو کار متخصص و .. معرفی میکند ولی سایت خود را نتوانسته در کلمات رقابتی بیزنس و تخصص خود مانند سئو کار – سئو سایت – بهینه سازی سایت – مشاوره سئو – کارشناس سئو و…. بالا بیاورد و خود را در مواجه با این سئوالات در پشت بهانه هایی چون خرابکاری رقبا و.. مخفی میکند شما براحتی میتوانید عدم صداقتش را تشخیص دهید .

خدمات سئو سایت برای موتور‌های جست‌وجو تبدیل به نیاز جدی شده است و این ممکن است بستر ساز سوء استفاده افراد سود جو شود . و توصیه آخر اینکه قبل از برون سپاری پروژه هایتان حتما با چندین فرد و شرکت مشاوره سئو بمشورت کنید تااطلاعات فنی و تئوریکتان در زمینه سئو  بالاتر رود.

 

استعلام قیمت سئو
برای دریافت قیمت فرم زیر را تکمیل نمایید.