Edreamer seo services

سئو و بهینه سازی سایت در گوگل با سبک رویاگر پارس

رویاگر پارس مرز ها را در هم شکسته و مشتریان کسب و کار شما را از سراسر دنیا در دسترش شما و شما را در دسترس آنها قرار میدهد.

سبک اختصاصی رویاگر پارس در بهینه سازی سایت در گوگل کاملا تضمینی بوده و شما هیچ ریسک مالی را نخواهید داشت و عملا هزینه سئو سایت خودتان را از محل ازدیاد درآمدتان از قبل سئو و بهینه سازی سایت در گوگل پرداخت خواهید کرد.

بعد زمانی سئو و بازاریابی در اینترنت از دیدگاه رویاگر پارس:

حدود ده سال از فرایند ظهور پدیده اینترنت در بعد تجاری آن در کشور ما میگذرد .هر یکسال این 10 سال به اندازه 50 سال گذشته است . و چنان سرعت تغییرات زیاد است که بعد زمانی آن را باید یک ملیونم ثانیه انتخاب کرد . آری بعد زمانی سئو و بازاریابی در اینترنت را واقعا بی انصافیست اگر بخواهیم با ثانیه بسنجیم . رویاگر پارس اعتقاد دارد فرایند سئو و بازاریابی اینترنتی به این شکل امروزی حداکثر 3 سال دوام خواهد داشت و اصلا نمیتوان مدل کسب و کارهای بعد از 2020 را پیش بینی دقیقی کرد.

در چشم بر هم زدنی تحولاتی شگرفت در بازاریابی اینترنتی , برندینگ , سئو و تجهیزات ارتباطی اتفاق می افتند که اگر بیرون به آن نگاه کنیم بسیار گیج کننده خواهد نمود

سرعت زندگی و کسب و کارها و بازاریابی امروز بسیار بیشتر شده است.

چه کسانی میتوانند در بازار امروز و مبتنی وب و اینترنت موفق شوند؟

پر واضح است افراد سنگین وزن توان رقابت نخواهند داشت . سنگین وزن در دنیای وب و نت و دیجیتالیسم به افرادی اطلاق میشود که قدرت تصمیم گیری و انعطاف پذیری سریعی ندارند و نمیتوانند براحتی و در کمترین زمان با سیر تغییرات هماهنگ شوند. سئو وب یکی از راه هایی است که کمک میکند شانس موفقیتتان افزایش یابد ولی همه چیز نیست.

سیر فراز و فرود سئو وب سایت در گوگل از 1995 تا 2017

دقیقا 22 سال قبل بیل گیتس و ماکروسافت اقدام به رونمایی از ویندوز 95 کردند . اولین رابط کاربری بین کامپیوتر و انسان که بدون داشتن دانش بالای کامپیوتر افراد معمولی را قادر میساخت تا با آن ارتباط برقرار کنند. و امروز در سال 2017 شاهد سیطره کامل این ساخته دست بشر بر زندگی و کار مردم هستیم. در طی این سالها سئو هم به عنوان یک پروسه تحت وب فراز و فرود های زیادی داشته و سئو وب سایت در گوگل سال 2005 تفاوت های بسیاری با 2015 و 2017 داشته و دارد.

در طول حدود 20 سالی که گذشته شاهد برهم خوردن معادلات بازار به طور کلی بوده ایم . یک نگاه جزئی به لیست برترین شرکت های سال 2016 کافیست تا متوجه شوید در بین 10 سایت اول چند سایت مرتبط با اینترنت و دیجیتالیسم حضور دارند.

سئوی سایت

در سال 97 اولین ارتباط های اینترنتی برقرار شدند و اولین سایتها راه اندازی شدند . سئوی سایت نیز در سالهای بعد همزمان با تعدد زیاد سایت و اهمیت داشتن موتورهایی برای جستجو و دسته بندی سایت از نظر محتوا ایجاد شدند . سئوی سایت در ایران از حدود سال 2010 یعنی از 7 سال قبل رونق گرفته است.

20 سال شگرف سپری شده است تا بدین جا رسیده ایم و آنقدر سرعت تحولات و بروز و ظهور فن آوری های جدید زیاد است که واقعا نمیتوان چند ماه بعد را به درستی پیش بینی کرد

صحبت از آینده سئوی سایت برای ماه های اتی و سالهای آتی و پیشبینی تحولات آن

چند ماه آینده به اندازه 100 سال معمول میتواند تغییر و تحول داشته باشد . و شاید سئوی سایت دیگر به شکل امروزی اصلا وجود نداشته باشد. گفتم چند ماه آینده تا متوجه سرعت زمان باشید و صحبت کردن از سال در سئو سایت و برندینگ و بازاریابی اینترنتی شاید اصلا غیر منطقی باشد.

لحظه ها را دریابیم

اگر بخواهیم اتفاقات بازاریابی اینترنتی در طول 10 سال گذشته مرور کنیم براحتی چند نکته ملموس برایمان روشن میشوند.

تقریبا کل سابقه فروش از راه اینترنت , کسب و کارهای اینترنتی به همان حدود 10 سال منتهی میشوند ولی 10 سالی که تحولاتش به اندازه چند قرن سریع اتفاق افتاده اند.

اهمیت لحاظ در سبک اختصاصی سئو سایت رویاگر پارس

در سبک اختصاصی رویاگر پارس زمان و لحظات اهمیت ویژه ای دارند و علاوه بر اینکه ریسک مالی را برای مشتریانمان به صفر رسانده ایم و عملا هیچ پیش پرداختی بابت قیمت سئو از آنها نمیگیریم بلکه از پایان دومین هفته نتایج ملموسی را ارائه میدهیم تا مشتری بداند هیچ لحظه ای تلف نمیشود و در مسیر درست حرکت میکنیم.

سئو سازی

سئو سازی سایتهای فروشگاهی

سایتهای فروشگاهی شما را متناسب با تعداد محصولات آن , سطح سختی کلیدواژه های هدفتان سئو سازی میکنیم و در بازه های زمانی 4 ماه تا یکسال 85 درصد اهداف اولیه را محقق میکنیم

مزایای سئو سازی سایت

اگر تا 100 صفحه از مزایای سئو سازی سایت بنویسیم عملا مطالب زیادی خواهند ماند و مهمترین مزین سئو سازی سایت را میتوان افزایش بازدید ارگانیک سایت دانست که منجر به فروش کالا و خدمات بیشتر شود.

سئو سازی اپن کارت

اصول بهینه سازی و سئو سازی وبسایت های open cart وبسایتهایی که با سیستم مدیریت محتوای خاص خودشان اندک تفاوت هایی دارد که هر سئوکاری قادر به اجرای آن نمیباشد.

هزینه بهینه سازی سایت

بدون تردید یکی از اصلی ترین عوامل انتخاب سئو کار هزینه بهینه سازی سایت و سئو میباشد . ما سعی کردیم هزینه ها را در کمترین نرخ بازار نگه داریم

قیمت بهینه سازی سایت   برای بررسی رنج قیمت و تعرفه بهینه سا…

تکنیک های ریز و درشت سئو سازی

سئو سازی بر اساس مجموعه فاکتورهایی اجرا میشود که ثابتند ولی هر اجرا کننده تکنیک های خاص خود را دارد.

500 بک لینک رایگان

در بعد زمانی 6 ماهه سعی میکنیم سایت مشتریانمان را در حداقل 500 سایت بصورت رایگان و بدون هزینه لینک بیلدینگ ثبت کنیم تا نتایج کسب شده ماندگار تر شوند.

رفع مشکلات شما و مشاوره سئو سازی در سراسر کشور

اگر در اجرای پروژه سئو سازی و بهینه سازی سایت خودتان با مشکل مواجه شده اید رویاگر پارس آماده کمک و ارائه مشاوره به شما در سراسر کشور میباشد.

نویسنده سایت شما میشویم:

رویاگر پارس آمادگی دارد شما را در تولید محتوای سئو سازی شده یاری کند . برای اینمنظور با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهینه سازی گرافیک و تصاویر سایت

بهینه سازی گرافیک و تصاویر سایت میتوان به جرات گفت که بخش عمده ای از ک…

تعرفه و شرایط قرارداد سئو و بهینه سازی سایت

قیمت و تعرفه بهینه سازی سایت سئو سئو و بهینه سازی سایت خود را از …

تفاوت پارامترهای بیرونی و درونی سئو

سئو و بهینه سازی پارامترهای سئو و بهینه سازی سایت در فرایند ب…

عوامل تعیین کننده در سئو و بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی و سئو سایت متخصص سئو و بهینه سازی سایت بهینه سازی و سئو سای…

بهینه سازی وبسایت فروشگاهی

تکنیک های بهینه سازی و سئو سایت تکنیکهای سئو وبسایت فروشگاهی اصول پایه و …

تعیین استراتژی سئو سایت بر حسب جایگاه فعلی سایت

استراتژی بهینه سازی سایت انواع روش ها و استراتژی  بهینه سازی و …

باز طراحی و بهینه سازی ساختار سایت مطابق با تکنیک های سئو سایت

بهینه سازی ساختار سایت بهینه سازی ساختار سایت و باز طراحی سای…

سئو سایت 2018

در طی سالهای گذشته سال به سال شرایط رقابت در گوگل سخت تر شده و سئو 2018 عملا فضا را برای فعالیت افرادی که دانش کافی و وافی ندارند تنگتر خواهد کرد . پس در انتخاب سئو کار مناسب دقت کنید چون سئو 2018 عملا جا و فضای اشتباه بسیار کمتری خواهد داشت و سئو کلاسیاه و.. راه بجایی نخواهند برد.

خدمات لینک بیلدینگ داخلی و خارجی با اصول سئو 2018

رویاگر پارس در زمینه لینک بیلدینگ داخلی و خارجی سایت هم کارشناسان خبره ای دارد که میتوانید از خدمات و مشاوره آنها بهره مند شوید. قطعا شرایط تاثیر لینک ها در سال 2018 تفاوت های زیادی خواهند داشت و بجاست از همین امروز با اصول مناسبتری اینکار انجام شود.

بهینه سازی و سئو سازی انواع وبلاگ با اصول 2018

بصورت رایگان رویاگر پارس آماده کمک و ارائه مشاوره در خصوص سئو سازی و بهینه سازی وبلاگ های آموزشی با اصول الگوریتم 2018 میباشد.

کانال تلگرام سئو سایت

کانال تلگرام آموزش بهینه سازی و سئو سایت در راستای پاسخ گویی به به نیازهای آموزشی متقاضیان راه اندازی شد و میتوانید روزانه آموزشهای ارائه شده را دنبال نمایید.

سئو سازی – صفر تا صد سئو سازی سایت در سال 2018

سئو سازی سایت سئو سازی سایت در سال 2018 را از رویاگر پارس بخواهید.
با سبک اختصاصی رویاگر پارس جهت بهینه سازی سایت در گوگل و سئو سایت در گوگل نگران آینده نباشید.

خدمات سئو 2018

قوائد  بازی بهینه سازی و سئو سایت 2018

سئو و بهینه سازی سایت برای کسب و کار محلی – local seo در سال 2018

بهینه سازی و سئو وبسایت برای موبایل

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

مبانی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو برای همه یکسان است ولی وقتی صحبت از اجرا باشد همه نمیتوانند و قطعا زیادند سایتهایی که ظاهرا همه کارهای لازم برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را انجام داده اند ولی جایی در نتایج ندارند.

طراحی سایت

یکی از سرویس های گروه طراحی سایت رویاگر طراحی و ساخت وب سایت می باشد. اما نکته مهم آن است که کلیه وب سایت هایی که در این مجموعه طراحی می شود داینامیک، با کدهای استاندارد و مطابق با الگوریتم های جدید گوگل بهینه سازی شده است و از این رو این سایت می توانند بعد از مدتی فعالیت دارای رتبه خوبی در موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو داشته باشند.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه رادکام تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

در حال حاضر مجموعه رویاگر در زمینه طراحی سایت و پورتال ، ثبت دامنه (دامین)  ، میزبانی وب (وب هاست) ،پریمیوم هاستینگ و سرور اختصاصی  سرویس ارائه می دهد.

طراحی سایت:

در دنیای تجارت امروز، وجود یک وب سایت کارآمد، برای گسترش کسب و کار و رسیدن به حداکثر موفقیت نیازی ضروریست. سایت موفق می‌تواند ابزار معرفی، بازاریابی، توسعه و افزایش تعداد مشتریان محصولات یا خدمات شما باشد، همچنین یک وب سایت می‌تواند ابزاری قوی برای ارتباط با مشتریان، آموزش و پشتیبانی خدمات و محصولات ارائه شده توسط یک شرکت یا سازمان باشد.

 

آریا فناوری با هدف ایجاد تحولی نو در طراحی و پیاده‌سازی وب سایت، پا به عرصه فعالیت در این حوزه گذاشت. در حال حاضر آریا فناوری قادر به طراحی انواع وب سایت‌های شخصی، شرکتی، سازمانی، فروشگاهی و … با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما می‌باشد.

 

برخی از مزایای داشتن یک وب سایت:

 

هزینه راه اندازی پایین تر

 

هزینه راه‌اندازی یک وب سایت با توجه به نیاز شما، به مراتب پایین‌تر از خرید یک مکان فیزیکی در سطح شهر می‌باشد. شما مالیات پرداخت نمی‌کنید و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمی‌شود.

 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت این امکان را به شما می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشتریان پی به تغییرات و محصولات جدید برده و از آخرین اخبار سایت شما مطلع شوند. حتی موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ و … نیز اطلاعات سایت شما را به کاربران اینترنت پیشنهاد می‌دهند.

 

پشتیبانی و رفع مشکلات به شیوه بهتر

 

وب سایت این امکان را به مشتریان شما می‌دهد تا در هر ساعت شبانه‌روز، مشکلات احتمالی خود را در خصوص محصولات یا خدمات با شما در میان بگذارند. شما نیز برای پشتیبانی از خدمات ارائه شده، نیاز به مکان فیزیکی ندارید.

 

طراحی سایت

گروه طراحی سایت رویاگر

طیف تبلیغاتی گسترده تر

 

وب سایت، دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد بی‌شمار مشتریان شما را ٢٤ ساعته و هفت روز هفته دارد و همینطور هزینه زمانی و مالی کمتری برای شما در پی داشته و بازدیدکنندگان سایت شما نیز از یک منطقه یا شهر خاصی نخواهند بود.

 

طراحی وب سایت آریا فناوری

 

ویژگی های استفاده شده در طراحی سایت ها

 

 

 

 

 

 

 

چرا سئو و طراحی سایت رویاگر؟

 

گروه طراحی سایت و سئو رویاگر کلیه امور مربوط به راه‌اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، پیاده‌سازی، بهینه سازی و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام می‌دهد. حفاظت از اطلاعات شما، امنیت وب سایت، رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات شما، از وظایف اصلی ما بوده و همواره پشتیبان شما خواهیم بود.

 

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی وب سایت

 

طراحی سایت asp.net

 

این محصول توسط شرکت مایکروسافت بعنوان شاخص اصلی فناوری در ساخت سایت‌های وب در نظر گرفته شده است. با استفاده از Asp.Net می توان هم اینترانت کوچک یک شرکت را ساخت و هم یک وب سایت تجاری خیلی بزرگ را طراحی و پیاده‌سازی نمود.

 

مهمترین نکاتی که در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است راحتی استفاده، بالا بودن کارائی و همینطور امنیت و استحکام بیشتر آن می‌باشد.

 

طراحی وبسایت های سوپر بهینه سازی شده ( سوپر سئو) با html-css5

 

اچ تی ام ال ۵ در واقع نسخه پنجم HTML جهت تولید محتوای وب می‌باشد که قابلیت‌های بسیاری را در خود جای داده که یکی از مهمترین آن‌ها ایجاد انیمیشن در صفحات وب است بطوری که از جدیدترین فناوری‌های چند رسانه‌ای پشتیبانی می‌کند.

 

سی اس اس زبان نشانه‌گذاری تحت وب است که برای توصیف ظاهر یک وب سایت برای مرورگر استفاده می‌شود. CSS3 در واقع آخرین نسخه CSS بوده که دارای قابلیت‌هایی فراتر از دو نسل اول می‌باشد.

 

sql server 2012

 

Microsoft SQL Server یک بانک اطلاعاتی از نوع دیتابیس‌های رابطه‌ای یا Relational Database می‌باشد که توسط کمپانی Microsoft ارایه شده و وظیفه اصلی آن ذخیره و بازیابی اطلاعات براساس درخواست نرم‌افزارهای دیگر می‌باشد.

 

از ویژگی‌های این محصول می‌توان به قدرت و امنیت مناسب، پشتیبانی از حجم عظیمی از داده‌ها و سرعت بالا در بازیابی اطلاعات اشاره نمود.

 

استفاده از ابزارهای ajax و جی کوئری در طراحی صفحات وب

 

جی‌کوئری یک کتابخانه از جاوا اسکریپت می‌باشد که با استفاده از این کتابخانه می‌توان افکت‌ها و انیمیشن‌های بسیار زیبایی را بر روی عناصر وب سایت اعمال نمود. از ویژگی‌های دیگر جی‌کوئری می‌توان به قابلیت اجرا بر روی مرورگرهای رایج مانند اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، کروم و … اشاره نمود.

 

با استفاده از تکنولوژی Ajax بجای بارگزاری مجدد کل صفحه، فقط قسمتی که قرار است اطلاعات جدید را به نمایش درآورد تغییر می‌کند و کلیه عملیات ارسال اطلاعات و دریافت نتایج در پشت صحنه انجام می‌شود.

 

عناوین اصلی سایت