« امام سجاد (ع) : کسی که در زمان غیبت ما ، بر ولایت ما استوار باشد خداوند پاداش هزار شهید از شهدای جنگ بدر و احد را به او خواهد داد . »                                   « امام صادق(ع): کسی که برادرش را در کاری ناپسند ببیند و با اینکه می تواند او را از آن کار باز ندارد به او خیانت کرده است. »                                   « پیامبر اکرم(ص) فرمودند: هر دینی منشی دارد و منش اسلام حیاست. »                                   « پیامبر فرمود: لباسی بپوش که انگشت نمای مردم نشوی و عزت و احترامت هم محفوظ بماند. »                                   « رسول خدا(ص): جهاد بر چهار قسم است: امر به معروف و نهی از منکر و صداقت در صبر و نفرت داشتن از فاسق »                                   « امام علی (ع) : هر اندازه دانش انسان افزون گردد ، توجه وی نسبت به نفس خود بیشتر می شود و در ریاضت و اصلاح آن کوشش بیشتری مبذول می کند . »                                   « امام صادق (ع) : هر کس کار نیکی را تعلیم دهد اجر او همانند اجر کسی باشد که به آن کار نیک عمل کند . »                                   « حضرت علی (ع): هر که نهی از منکر را با دل و دست و زبانش ترک کند، مرده ای در میان زندگان است. »                                   « امام علی(ع): بهترین لباس، لباسی است که تو را از خدا به خود مشغول نسازد. »                                   « فرزندان خود را به سه خصلت تربیت کنید : محبت پیامبرتان و محبت خاندان او و قرائت قرآن رسول خدا (ص) »                                  
جستجو در سایت
 جستجو:
 عنوان مورد جستجو:

نظرسنجی
لطفاً نظر خود را در مورد محتوای این سایت اعلام نمایید:


عالی : 41%       خوب : 22%
متوسط : 22%       ضعیف : 13%
آمار سایت
 بازدید امروز: 48
 بازدید ماه جاری: 311
 بازدید سال جاری: 11002
 کل بازدید ها: 228680
دریافت RSS آخرین اخبار
دریافت RSS آخرین اخبار دریافت RSS آخرین اخبار

اعلام اسامی منتخبین مسابقه ی ادبی "من و رهبرم" در کانون فارس
اسامی برگزیده گان و تقدیر شده های مسابقه ی ادبی "من و رهبرم" در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس اعلام شد. به گزارش روابط عمومی کانون فارس،. پیرو اعلام فراخوان این مسابقه از طرف مرکز آفرینشهای ادبی کانون استان به مناسبت نهم دی ماه - روز بصیرت و میثاق امت با ولایت- ویژه ی کودکان و نوجوانان 7 تا 17 سال، بیش از 700 اثر در قالبهای شعر، داستان، متن ادبی، خاطره و نامه با موضوع"من و رهبرم" به دبیرخانه مسابقه واصل شد و پس از داوری 4 نفر به عنوان برگزیده اعلام و از 2 نفر دیگر نیز تقدیر شد که اسامی آنها به شرح زیر اعلام می گردد:
صاحبان آثار برگزیده:
زهرا کریم زاده – گروه سنی "د" – استان اردبیل- سینا/ قالب اثر: متن ادبی
عاطفه صباغیان- گروه سنی " د" – استان سمنان – مهدی شهر/ قالب اثر: شعر
مریم پاینده پور- گروه سنی "د" – استان فارس- شیراز/ قالب اثر: شعر
فاطمه گشتیل- گروه سنی " د" – استان خوزستان – هندیجان/ قالب اثر : شعر
همچنین طاها ادیب، خردسال ترین شرکت کننده و حسین رضایی از تهران ( قالب اثر: نامه) نیز شایسته ی تقدیر شناخته شدند.
لوح تقدیر و جوایز این عزیزان به نشانی پستی آنها ارسال خواهد شد .

تاریخ خبر: 02/03/1391

صفحه اصلی | مراکز فرهنگی هنری | معرفی فعالیتهای کانون | شرایط عضویت | اعضاء و آثار برگزیده | جشنواره ها و مسابقات | اخبار | تماس با ما | درباره ی ما | نقشه سایت

تمام حقوق این سایت برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس محفوظ است.